درباره ما
مرکز مشاوره تحصیلی گام آخر
مركز مشاوره تحصیلي گام آخر (احمدي) اولین مركز مشاوره تحصیلي داراي مجوز رسمي از آموزش و پرورش با بیش از ١٤ سال سابقه كاري در امر مشاوره در دو واحد تحصیلی پسران و دختران ، با مدیریت مهندس جواد احمدي در واحد پسران و مهندس نرگس چنکشی در واحد دختران تاسیس و همراه با كادري متخصص و تحصیل كرده در پایه هاي متوسطه اول (ویژه تیزهوشان) و متوسطه دوم همراه با بیشترین آمار قبولي در سه سال گذشته (بیش از ١٥٠ دانش آموخته) ٤١ پذیرفته شده در رشته پزشكي و ٥٧ رتبه برتر در سال ١۳۹٨ و قبولي اكثریت دانش آموزان پایه نهم مركز مشاوره در مدارس استعداد درخشان و نمونه دولتي در امر مشاوره شما را یاري مي رساند. این مرکز دارای امکانات تخصصی مشاوره حضوری و غیر حضوری برای دانش آموزان و والدین این مجموعه است که به شرح زیر می باشد:

برگزاری جلسات مشاوره فردی با دانش اموزان
جلسات مشاوران هر هفته در روز و ساعتی مشخص در دفتر مشاوره به صورت فردی برگزار می شود که در این جلسه در مورد موضوعات مختلف مشاوره ای (تکنیک های مدیریت زمان، مهندسی منابع، هنر ازمون دادن و...) توضیح داده خواهد شد و برنامه ای اختصاصی منطبق با برنامه دبیران محترم به دانش اموزان ارائه داده می شود. در صورت حضور اولیا دانش اموز در زمان مشاوره در مرکز بخشی از زمان مشاوره به آنها اختصاص داده خواهد شد و در صورت عدم حضور اولیا تماس تلفنی به صورت دوره ای برقرار خواهد شد. برخی دیگر از امکانات مشاوره فردی به شرح زیر است
 • کنترل روند مطالعه و ارائه گزارش های آن به والدین و مدیر مرکز مشاوره
 • معرفی منابع مناسب با توجه به توانایی های فردی هر دانش آموز
 • برگزاری ازمونک های هفتگی منظم قبل از حضور دانش اموز در جلسه مشاوره فردی جهت کنترل نظارت بر عملکرد آن
 • بررسی نتایج آزمون ها و کنترل کیفیت بررسی آزمون و تغییرات لازم در برنامه درسی
 • بررسی مشکلات و موانع تحصیلی و ارائه راه حل مناسب به دانش آموزان
 • نظارت دقیق و تایید نهایی مدیریت مجموعه به برنامه داده شده هر یک از دانش آموزان


 • برگزاری همایش های متعدد در طول سال تحصیلی
  در این مرکز با توجه به فصول مختلف سال تحصیلی و اهمیت آن اقدام به برگزاری همایش های مختلف با حضور همه دانش اموزان و والدین آنها می کند که شامل موارد زیر است:
 • همایش دانش آموزان جدیدالورود
 • این همایش به منظور آشنایی دانش آموزان و والدین با مشاوران این مرکز و نگاه کلی به فرآیند کاری در یک سال تحصیلی و همچنین نحوه پذیرش و جذب دانش آموزان می باشد.

 • همایش ویژه فارغ التحصیلان
 • این همایش با نام " شروعی دوباره " ویژه دانش اموزانی است که در کنکور سال گذشته موفق به کسب رتبه و یا رشته دلخواه خود نشدند و با برنامه ریزی دوباره پر انرژی تر از قبل شروعی دوباره داشته باشند. در این همایش تمام موضوعاتی که یک دانش آموز فارغ التحصیل نیاز دارد تا برای سال جدید به موفقیت برسد توسط مدیریت مرکز جناب اقای احمدی توضیح داده خواهد شد.

 • همایش دوران طلایی نوروز
 • در این همایش تمامی دانش آموزان و والدین مرکز مشاوره حضور دارند و در مورد استراتژی مطالعه در دوران نوروز و چگونگی سبقت گرفتن از دیگران برای کسب نتیجه ایده ال در این ایام مهم و آنالیز سوالات کنکور سال گذشته جز محوریت اصلی صحبت های مدیریت مرکز می باشد.

 • همایش بزرگ جشن تجلیل از رتبه های برتر کنکور و دانش اموزان پایه
 • این همایش هر ساله پس از اعلام نتایج کنکور سراسری توسط این مرکز طی مراسمی با شکوه با حضور دبیران، مسئولین آموزشی و اولیا از دانش آموزان پایه و داوطلبان کنکوری که موفق به کسب رتبه های برتر شدند تجلیل خواهد شد.

  برگزاری کارگاه های آموزشی و روانشناسی برای دانش آموزان و اولیا
  این کارگاه ها برای دانش آموزان و والدین به صورت مجزا توسط آقای احمدی برگزار می شود و محتوای آن آموزش اصولی برنامه ریزی، آموزش مهارت های مختلف برای پیشرفت دانش آموزان، حل مشکلات اساسی دانش آموزان، پاسخگویی به ابهامات و سوالات دانش آموزان و والدین، روش و اصول صحیح برخورد والدین در موارد مختلف با دانش اموزان خود، تجزیه و تحلیل آزمون ها و اقدامات انگیزشی و روانشناسی است.

  برگزاری آزمون های ادواری قبل از آزمون های آزمایشی
  این مرکز با توجه به اهمیت جمع بندی مطالب و اموخته های دانش اموزان با برنامه ریزی انجام شده و همچنین آمادگی لازم قبل از ازمون های ازمایشی و کنترل و مشاهده هنر آزمون دادن و اشتباهات متداولی که دانش آموزان ممکن است سر جلسه آزمون مرتکب شوند اقدام به برگزاری آزمون های مختلف در طول سال تحصیلی می کند تا بتوان از این طریق نسبت به شناسایی و رفع مشکلات این دانش آموزان در جلسه مشاوره فردی بحث و گفتگو کرد.

  برگزاری 13 دوره ازمون شبیه ساز کنکور در ماه پایانی
  برگزاری آزمون های سه روز یکبار با هدف پیشرفت چشمگیر دانش آموزان قبل از کنکور می باشد. این آزمون ها کاملا استاندارد بر اساس کنکور های سال های قبل و منطبق با نظام آموزشی دانش آموزان در محیط دانشگاهی شبیه سازی شده با رعایت تمامی موارد اعم از کارت ورود به جلسه آزمون، اجرای بندها قبل و حین آزمون، دفترچه مجزا عمومی و اختصاصی و... به منظور کاهش اظطراب داوطلبان و عادی شدن شرایط پس از چند ازمون می باشد. این کار باعث چک شدن مستمر و پلکانی دانش آموز قبل از کنکور می باشد و نقاط ضعف به سرعت شناسایی و برطرف می شود و تمامی مباحث کتاب 13 بار با این روش مرور و جمع بندی می شوند.

  خدمات اینترنتی
  اولیا و دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت مرکز مشاوره از اخرین اخبار و رویداد های علمی، آموزشی، مشاوره ای، گفتگو با نفرات برتر، ورود به صفحه آزمون انلاین، دریافت کارنامه آزمون های مرکز در صفحه شخصی دانش آموزان و... مطلع شوند.

  طرح مشاوره غیرحضوری
  با هدف ارائه مشاوره غیر حضوری به تمام دانش آموزان در سطح کشور، این مرکز خدمات غیرحضوری خود را مشابه خدمات حضوری و با همان کیفیت و کمیت خدمت همه دانش آموزان غیر بومی خود ارائه می دهد..

  << برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید >>